TELEFONIUM

profesjonalny serwis gsm

O TELEFONIUM

Jesteśmy firmą działająca od roku na rynku pod marką TELEFONIUM lecz nasze doświadczenie sięga roku 2013 gdzie zaczęliśmy wkraczać w szeroko pojętą branże GSM.
Najpierw jako pasjonaci później przerodziliśmy to w zawód. Teraz prężnie funkcjonujemy jako profesjonalny serwis pogwarancyjny większości urządzeń mobilnych dostępnych na naszym rynku oraz rynkach zagranicznych.
Naszą firmę tworzy grupa pasjonatów których stara się być na bieżąco z nowinkami technicznymi i kształci się sama dla siebie nie z przymusu. Dlatego wybierając naszą firmę mają państwo pewność profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia do każdego z osobna, każdy przypadek jest inny oraz każdy klient jest inny a my staramy się aby każdy z nich wyszedł z uśmiechem na twarzy i polecał nas znajomym a nie jak to często bywa w innych serwisach klient został oszukany lub naciągnięty na coś na co się nie zgadzał. Przyjdź do nas a przekonasz się ze odkryjesz nową jakość usług.
TELEFONIUM to nie tylko serwis, posiadamy również wiele ciekawych akcesoriów w swojej ofercie takich jak pokrowce, etui, ładowarki, uchwyty samochodowe, szkła hartowane, folie itp. Czyli wszystko aby zabezpieczyć lub upierzyć twój telefon.
Jeżeli dalej Ci mało i szukasz czegoś więcej znajdziesz u nas również telefony na sprzedaż a jeżeli twój telefon CI się znudził chętnie go od ciebie odkupimy lub zamienimy się za inny model abyś Ty dalej mógł cieszyć oko nowym modelem który pozwoli wyróżnić ci się z tłumu, przyjdź i sprawdź

CERTYFIKATY

Zdobyte certyfikaty i dyplomy
Projektowanie w przestrzeni 3D

Certyfikat z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi

Mechatronika 2015

Certyfikat z Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Programowanie i uruchamianie urządzeń mechatronicznych

Certyfikat z Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

Projektowanie w płaszczyźnie 2013

Certyfikat z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi

Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie 2014

Certyfikat z Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe technika mechanika 2015

Dyplom od Okręgowej Komisi Egzaminacyjnej w Łodzi

Wybrane porównania przed naprawą i po

Lokalizacja punktu na Widzewie